Купить журнал

Еміліо Пуччі

11 февраля, 2020
  1. У 1947 році колишній льотчик і професійний лижник Еміліо Пуччі, відпочиваючи на курорті в Швейцарії, був одягнений у комбінезон, придуманий ним самим. Його лижний костюм з еластичної тканини привернув увагу американського модного фотографа Тоні Фрайзела, світлина якого згодом з'явилась в журналі Harper's Bazaar. Цікавість публіки до одягу Пуччі виникла одразу. Майбутній дизайнер не розгубився та випустив колекцію лижних костюмів.

 

  1. Еміліо Пуччі походив з родини італійських аристократів, які свого часу навіть були правителями Флоренції. Отож, не тільки те, що Еміліо почав працювати, але й те, що своєю справою він обрав моделювання одягу – «несерйозний» бізнес, створювало конфлікт із родиною. У зв’язку з цим, напочатку кар’єри дизайнера він скромно підписувався лише своїм ім’ям Emilio – без прізвища Pucci.

 

 

  1. Перший успіх Еміліо Пуччі завоював завдяки своїм новаторським моделям гірськолижного одягу, а свій перший бутик він відкрив там, де було головне джерело його натхнення – на острові Капрі. Згодом він придумав короткі жіночі брюки, які так всі і називають - «капрі». Незабутні орнаменти і візерунки Пуччі - це враження з тих часів, коли він служив льотчиком італійської армії. Плями жовтого піску на тлі блакиті моря, а також сицилійські мозаїки і геральдика, африканські мотиви та балійський батик стали основою завжди впізнаваних принтів бренду.

 

 

  1. Еластичне трикотажне полотно, стрейч - для нас звичний матеріал. Однак одним з перших його ефективно використав саме Еміліо Пуччі, і наприкінці 1950-х це було сміливо. А у поєднанні із фірмовими принтами - революційно.

 

 

  1. Легкі брюки «капрі» стали частиною гардеробу емансипованої жінки 20 століття. Але згодом Еміліо Пуччі - вже знаменитий автор "плямистих" принтів, створив модель широких штанів, які сьогодні знову на хвилі моди - «брюки-палаццо».

 

 

  1.  Ще одне досягнення дизайнера пов'язане з космосом! Астронавти, які вперше вирушили на Місяць, були одягнені в костюми, над якими працював Emilio Pucci.

 

 

  1.  Після смерті Еміліо Пуччі у 1992 році, управлінням справами зайнялася його дочка Ладомія Пуччі. За ці роки головними дизайнерами модного дому були славетні майстри моди, які завжди з повагою та любов’ю втілювали у нових колекціях ДНК бренду: Крістіан Лакруа, Меттью Вільямсон, Пітер Дундас, Массімо Джорджетті.

 

 

  1.  Знамениті топ-моделі Вєрушка та Наомі Кемпбелл, легендарна Мерилін Монро, стильні Жаклін Кеннеді, Софі Лорен, Анна Делло Руссо, Джулія Робертс – це неповний список зіркових прихильниць яскравого й неповторного стилю, створеного Еміліо Пуччі.