Купить журнал

Форум трихологів-2020: дві аудиторії, об’єднані єдиною метою – здорове волосся клієнтів та пацієнтів!

25 февраля, 2020

2 березня 2020 група компаній Estet втретє проведе унікальний Форум з трихології, який на одній локації, у двох різних залах, збере лікарів - косметологів, дерматологів, а також майстрів перукарського мистецтва.

 

Об’єднання двох професійних аудиторій надасть можливість спеціалістам різних напрямів обмінятися досвідом, знайти точки перетину задля спільного ведення трихологічних клієнтів, більше дізнатися про проблеми одне одного, а також віднайти нестандартні варіанти їх вирішення.

 

Мета Форуму:

 1. надати учасникам заходу можливість нетворкінгу з колегами інших спеціальностей;
 2. влаштувати професійну зустріч для обміну контактами заради спільного ведення трихологічних пацієнтів, адже красиве та здорове волосся потребує зусиль спеціалістів багатьох напрямів.

 

Формат: одноденний захід, що містить реальні кейси та лекції, сповнений дискусіями з відомими експертами у області трихології, у якому спікери не транслюють інформацію з атласів та підручників, а діляться з вами власними кейсами та аналізують випадки з практики.

Науковий комітет косметологічної зали Форуму трихологів:

Наталія Чемодурова, здобувач ЦНДЛ та лабораторії промислової токсикології ЛНМУ ім. Данила Галицького, засновник «Клубу Грамотних Трихологів», керівник з організації трихологічних кабінетів «Gestil International» (Львів);

Владлена Аверіна, лікар вищої категорії, дерматовенеролог клініки сімейної медицини Zdravitsa, президент Асоціації естетичної гінекології та андрогії, науковий координатор конгресів Еuromedicom, член EADV (Київ);

Євген Єрошкін, к.м.н., дійсний член Європейської академії дерматовенерології, головний лікар клініки Evgeniy Eroshkin MD (Київ).

Програма для лікарів-косметологів та дерматологів містить підбірку актуальних питань, серед яких:

 • стимулюючі методи в трихології: PRP, полінуклеотиди, плацентарні препарати, НІЛВ, топічні препарати;
 • методи та препарати для лікування гострої анагенової та тілогенової алопеції;
 • побочні ефекти використання лікарських препаратів;
 • способи нормалізації гормонального фону та підвищення рівня їх виробку організмом;
 • синергічна робота дієтолога, нутріціолога, ендокринолога, гінеколога й токсиколога при веденні трихологічних пацієнтів.

 

Експертна рада перукарської зали Форуму трихологів:

Наталія Чемодурова, здобувач ЦНДЛ та лабораторії промислової токсикології ЛНМУ ім. Данила Галицького, засновник «Клубу Грамотних Трихологів», керівник з організації трихологічних кабінетів «Gestil International» (Львів);

Олександр Клименко, арт-директор салону краси KlimaZone, ведучий експерт з колористики (Київ);

Світлана Левітан, автор навчальної програми «Абетка сучасної завивки», власник студії краси «Рікель» (Львів).

Для спеціалістів-перукарів програма міститиме інші питання, зокрема:

 • небезпечні інгредієнти у складах для освітлення та завивки волосся, робота з різними компонентами, а також різні нюанси у колористиці складного волосся;
 • протоколи відновлюючих процедур у салоні;
 • обзор активних компонентів у косметиці для догляду волосся;
 • проблеми різного віку, що впливають на порідіння волосся та розвиток алопеції;
 • що перукар має знати про аналізи при скаргах на випадіння волосся.

Красиве й здорове волосся – це результат зусиль спеціалістів багатьох напрямів. Не втрачайте можливості збагатити свої знання та обмінятися контактами на Форумі трихологів-2020!

 

Придбати квитки ви можете на сайті https://trichology.bhub.com.ua/ або за номерами кол-центру компанії Estet: +380444995766, +380670075766; +380931705766; +380500765766.