Купить журнал

Конференція для майстрів перманентного макіяжу ART of PMU

19 февраля, 2020

3 березня 2020 року відбудеться спеціалізована конференція для майстрів перманентного макіяжу та мікропігментації, лінержистів, візажистів, косметологів

 

Ця конференція – для майстрів з досвідом і тих, хто тільки починає працювати в сфері перманентного макіяжу. Ми зібрали всю доступну інформацію з мікропігментації й даємо можливість підвищити кваліфікацію лише за один день!

Хочете розширити свою діяльність і відчувати себе в професії більш вільно? Тоді ми покажемо додаткові переваги перманентного макіяжу та джерела зростання фахівця в цій галузі. Наша конференція не залежить від брендів, тут немає «води» і реклами.

 

Що буде на конференції ART of PMU?

Вам пропонується огляд нових методик і технік, які ви впроваджуєте в свою професійну діяльність. Пройдуть корисні лекції з презентаціями, відео- та майстер-класами провідних експертів. Захід дотримується необхідного для майстра балансу теорії та практики.

Наші експерти: Надія Дмитрієва, Наталя Долгополова, Наталія Лесаб, Марія Михайлова, Наталі Масна і багато інших.

На одному майданчику виступлять найвідоміші викладачі й діячі PMU-індустрії, а також успішні власники студій і шкіл перманентного макіяжу. Кращі майстри України і закордону поділяться інноваціями у сфері перманентного макіяжу, косметології, фармацевтики, дерматокосметології.

На лекціях для майстрів перманентного макіяжу та мікропігментації ви знайдете для себе цікаву та корисну інформацію. По-перше, дізнаєтеся про нові техніки перманентного макіяжу, перекриття неякісного перманентного макіяжу, розглянете медичні аспекти невдалих процедур і особливості роботи на різних типах шкіри, підбору пігментів. По-друге, ми проведемо майстер-класи з ареоли, трихопігментації і комбінованої техніки. До того ж розглянемо і порівняємо різні тату-машинки, апарати для видалення і ремувер. Кожен знайде для себе багато цікавого.

На конференції пройде безкоштовна виставка провідних виробників обладнання та пігментів в галузі ПМ. Ви зможете поспілкуватися з колегами, дізнатися все про останні досягнення індустрії, протестувати обладнання, пігменти, анестетики, професійну косметику.

 

Чому конференція актуальна саме для вас?

Ви звернулися за адресою, якщо:

- Ви хочете бути в тренді

- Вас цікавить спілкування з лідерами індустрії

- Ви хочете поспілкуватися з колегами з усієї України

- Вам важливі презентації, відео та live-майстер-класи

- Шукаєте нові підходи і техніки в перманентному макіяжі

- Відчуваєте стан професійної кризи

 

Ця конференція для тих, хто реально хоче застосувати на власній практиці передові тренди та інновації 2020. Реєструйтесь і приєднуйтесь до нас! Програма формується, тому слідкуйте за оновленнями!

Ціна квитків – від 2 300 до 3 300 гривень. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті: https://permanent.bhub.com.ua/artofpmu

 

З питань участі звертайтесь у call-центр компанії Estet:

(+380 44) 499-5766;

(+380 67) 007-5766;

(+380 93) 170-5766;

(+380 50) 076-5766