Купить журнал

Події ВЕСНИ 2020

11 февраля, 2020

 

15 лютого у Трускавці відбудеться презентація української високої парфумерії

 

У Mirotel Resort & Spa - найпрестижнішому готельному spa-комплексі знаменитого курортного міста будуть презентовані аромати провідних українських нішевих парфумерних брендів SVET PARFUMS та PARFUMS BOHDAN ZUBCHENKO since 1993. Засновниця бренду SVET PARFUMS & COSMETICS, лікар дерматолог, косметолог Світлана Лисенко та відомий український парфумер Богдан Зубченко представлять поціновувачам вишуканих ароматів концентровані парфуми Svet, серію освіжальних вод City Wonders, знаменитий авторський аромат Porichka та нові композиції, що були успішно презентовані на арт-виставці у Римі. Творці вишуканих пахощів поділяться секретами створення парфумів, а також рекомендаціями щодо вибору ароматів та складання ідеального парфумерного гардероба.

З 18 лютого по 8 березня у Парижі відбудуться концерти Мадонни.

 

Цієї зими та на початку весни ще є шанс потрапити на концерт в рамках її світового турне Madame X Tour, що розпочалося ще минулого року. Формат виступів передбачає серію більш інтимних виступів, які будуть проходити виключно в театрах, надаючи шанувальникам поп-зірки можливість побачити її виступ в особливій обстановці, в якій вони ніколи не бували раніше. Так, низка концертів діви в Парижі буде проходити в Le Grand Rex.

З 3 березня по 2 червня у Римі, в Галереї Scuderie del Quirinale, відбудеться виставка полотен великого Рафаеля.Слідом за Леонардо Да Вінчі інший майстер епохи Відродження опиниться в центрі уваги в 2020 році - музеї в усьому світі готують виставки, присвячені 500-річчю смерті Рафаеля.
Найбільший огляд мистецтва титана Ренесансу пройде в римській галереї Scuderie del Quirinale. Це не музей, а виставковий центр, тому основою проекту, зокрема, стануть шедеври художника із галереї Уффіци, що у Флоренції. Саме там зберігаються такі полотна, як автопортрет молодого Рафаеля, парні портрети Аньйоло і Маддалени Доні та прекрасна «Мадонна зі щигликом».

 

11–12 квітня у Києві Міжнародна виставка собак

 

Щорічна міжнародна виставка собак у Києві — найчисельніший за кількістю учасників і найважливіший за значущістю титулів конкурс краси для собак усіх порід в Україні. Понад 300 порід, від звичних до екзотичних, понад 5 тисяч учасників з усього світу, чудові показові виступи, цікаві конкурси для дітей, шопінг-зона одягу, аксесуарів та інших товарів для собак і, звичайно ж, вибір найкрасивішої собаки виставки. А ще Кінологічна Спілка України, організатор виставки, оприлюднить свої плани з підготовки до Всесвітньої виставки собак, яка відбудеться у київському Міжнародному Виставковому Центрі 25–28 квітня 2024 року.

 

З 21 по 26 квітня відбудеться 59-й Міланський меблевий Salon Internazionale Del Mobile.
 

Міланський меблевий салон - одна з найважливіших подій для європейських дизайнерів і виробників меблів, яка проходить з 1961 року щорічно. Саме на i Saloni формується меблева і інтер'єрна мода, визначаються тенденції розвитку меблевого ринку на найближчі роки. У виставці беруть участь тільки лідери світової індустрії меблів, які представляють останні модні тренди інтер'єрного дизайну відвідувачам салону з усього світу. Основні експозиції розміщуються в головному виставковому центрі Fiera Milano на площі близько 230000 кв. м. Крім того, в зоні Тортона розташовані шоу-руми і павільйони з різними арт-об'єктами.
Salone Internazionale Del Mobile щорічно збирає понад 370000 відвідувачів з 160 країн, понад 41000 з яких фахівці.

 

З 15 по 29 травня у Каннах проходить Парад квітів.

 

Ця подія є одним із заходів знаменитого карнавалу Carnaval De Nice, що є одним з трьох найбільших і найстаріших у світі. Найперша згадка Карнавалу в Ніцці датується 1294 роком - саме тут граф Провансу Шарль д'Анжу зі своєю численною свитою проводив дні перед Постом. Це найкрасивіше і гучне свято на Лазурному узбережжі. Цього року традиційний карнавал здивує великою програмою концертів, нічних і денних маніфестацій гігантських ляльок, феєрверків і квіткових баталій, коли з величезних кошиків у повітря злітають мільйони троянд, цикламенів, мімоз, фіалок, гвоздик і кольорове конфетті.

 

15-17 травня у Києві відбудеться масштабний Європейський конгрес естетичної медицини UIME 2020

 

У 2020 році Україна удостоєна честі приймати Європейський конгрес естетичної медицини, який щорічно проводиться в різних країнах під егідою UIME (Міжнародного союзу естетичної медицини). Це найзначніша подія у сфері естетичної медицини, що збирає кращих спеціалістів Європи і багатьох країн світу, які працюють в царині естетичної медицини, дерматології, пластичної хірургії, гінекології, стоматології та інших спеціальностей, об’єднаних загальним завданням поліпшення зовнішнього вигляду і здоров’я людини. У рамках конгресу також відбудеться International Symposium of Plastic Surgery для спеціалістів з пластичної та реконструктивної хірургії. Європейський конгрес UIME 2020 - це унікальна можливість зустрітися з провідними науковцями та практиками з усього світу. Реєстрація на конгрес на сайті: uime.org.ua

 

21-23 травня лікарі естетичної медицини вже водинадцяте зберуться на свій традиційний одеський з’їзд.

 

У цьому році ця відома професійна подія виступає під новою, більш «затишною» назвою, що найкраще характеризує травневий вікенд у колі друзів та колег – May Aesthetics Meeting. Цьогорічна «естетична зустріч» відбудеться в Аркадії на території сучасного готельного комплексу «Одеса», зала якого зможе прийняти всіх колег. Як завжди, програма у Одесі дуже насичена: доробки колег й дискусії щодо розвитку та вдосконалення технік роботи, питання менеджменту й управління бізнесом, аспекти власного та професійного розвитку, а також живі демонстрації процедур з аналізом кожного обраного препарату. Це дозволяє охопити всі питання практичної медицини та щоденної практики, аби підготовка спеціалістів була максимальною та гармонійною. Організатори – група компаній Estet за підтримки асоціації Secret. Doctors Only, – готові знову дивувати вас чудовою атмосферою та найцікавішою програмою під незмінним науковим керівництвом Олександра Туркевича.

Адреса: Одеса, вул. Гагарінське плато, 5. Сайт: odessa.bhub.com.ua