Купить журнал

Щоб бути гарними, ми маємо бути щасливими, кохати і бути закоханими

11 февраля, 2020

Талановита акторка, харизматична телеведуча, ведуча програми «Ранок з Україною» на телеканалі Україна, мама двох донечок Діани та Поліни, тендітна красуня –  Лілія Ребрик – все встигає, разом зі своїм чоловіком Андрієм Диким опікується танцювальною студією, завжди випромінює щастя, не боїться говорити про особисте та зізнаватися у коханні.


У всіх ведучих ранкових ефірів однаково складний графік: необхідно рано вставати, але завжди випромінювати оптимізм та красу. Ваш секрет, як бути у формі? 
Найголовніше - це любити те, чим ти займаєшся. А найважливіше і найскладніше у нашому житті – це навчитися позитивно мислити, шукати у всьому радість, навіть невеличку. Ранок володіє особливою енергетикою. Це дивовижне відчуття, що ти починаєш все з нуля, з нового аркушу, що все буде по-новому і у тебе є шанс щось змінити… Це той час, який належить тільки тобі. І, коли ти сам на сам з кавою та своїми думками, міркуваннями та бажаннями, тільки ти є господарем свого часу. Я дуже люблю Його Величність Ранок, дуже люблю дорогу на роботу… Це можливість проїхати без заторів, роздивитися,  яка пора року за вікном, яка погода, послухати свою улюблену музику, подумати про особисте… Тому наголошую, що треба шукати радість у всіх моментах, що дарує тобі доля, тоді ти дійсно будеш щасливий та випромінюватимеш щастя.

 


Найулюбленіший сніданок Вашої сім’ї?


Мабуть, це той сніданок, коли ми всі вдома. Це вихідний день, і батькам, і дітям нікуди не треба поспішати… Я обов’язково роблю млинці чи сирники (це моя фішка 😊), кожен обирає свою улюблену начинку…  І я із задоволенням це роблю.


Був такий випадок, коли Діана на тренуванні у нашій танцювальній студії – тренер у неї її ж тато, але домовилися, що вона називатиме його у студії Андрій Володимирович, -  підняла ручку.  Андрій питає: «Що, Діаночко? Що ти хочеш?», а вона відповідає: « Я так хочу, щоб мама нам млинці посмажила». Це було дуже зворушливо. І, дійсно, приємно, коли твоя родина щось любить і чекає від тебе. Взагалі я так люблю, коли «Дика сімейка» у повному складі і в зборі.

 


Ви багато працюєте, звичайно цікаво дізнатися, як Ви відпочиваєте? 


Для мене не важливо де відпочивати, головне – з ким. Дуже хочеться відпочивати завжди разом, ми нероздільні з моїм чоловіком. Навіть коли у нас є 5-10-15 вільних хвилинок і є можливість зустрітися, трішечки переключитися, - це вже є своєрідний відпочинок. Але поїздки – це найкраща можливість відпочити, тому що є можливість переключитися. У нас є і своя традиція: обов’язково раз рік ми з родиною виїжджаємо на берег моря. І це ідеально, коли ми всією сім’єю, коли вимкнені телефони, коли говоримо про щось своє (не про роботу та плани , а просто про те як нам добре 😊). І ви не уявляєте, скільки разів на день ми можемо говорити «Боже, як добре, як добре…» 


Поділюся з вами, що зараз ми з Андрієм намагаємося згадувати, що ми не лише мама і тато, що ми ще чоловік і жінка,  ми звикаємо усамітнюватися і проводити час без дітей, і не докоряти собі цим, не відчувати за це провину. Ми на стадії роботи над собою, вчимося, бо все одно людина має відпочивати і набиратися сил. 


Чи є у Вашої сім’ї правила виховання дітей?  


Головне правило в нашій родині – це не виховувати, не повчати і навчати, а показувати приклад. Діти підсвідомо хочуть бути схожими на тата та маму, вони все з нас списують. Тому коли хочеш привчити до чогось дитину, зверни увагу, чи сам ти це робиш. Почни з себе, тому що ми, дорослі, інколи вимагаємо від дітей те, що самі не робимо. Це дуже важливе правило для нашої сім’ї . 


Також дуже важливо дитині пояснити, дати їй чітке усвідомлення того, що найголовніше, що має зрозуміти дитина, як бути щасливою. Ми дитині пояснюємо, що ми підтримаємо її у будь-якому випадку. Ти маєш обирати лише ті стежинки, що приносять тобі задоволення, які роблять твоє життя яскравішим, які наповнюють твоє життя. І ти відчуваєш себе, хоч трішечки, але щасливішим. Це дуже важливо. Знову ж таки, людина має обрати собі таку професію, щоб отримувати від неї задоволення та відповідно заробляти. Треба привчитися до того, що вона має мислити позитивно, бути вправним у цьому житті і впевнено до цього йти. 
Ми знаємо Вас ведучою проекту «Танцюють всі», учасницею проекту «Танці з зірками»….. Можливо не всі знають, що Ви викладали сценічну пластику в Інституті театру, кіно та телебачення. Таке враження, що все Ваше життя пов’язане не лише з театром та телебаченням, але й з танцем? 


Танець посів у моєму житті величезне місце. Без нього я не уявляю тепер свого життя. Хоча колись, в дитинстві, танці для мене були просто мрією. Багато хто вважає мене танцівницею, але, насправді, я все життя займалася художньою гімнастикою. І раптом трапляється один танцювальний проект, потім інший… Я знайомлюся з Андрієм Диким, який перевернув моє життя з ніг на голову, який почав вести мене у танці і робив це так, що у нього не можливо було не закохатися… Він так само впевнено узяв мене за руку і повів і в танці, і в житті. Коли народилася Діана, наша донечка стала для нас мотиватором, щоб створити свою танцювальну студію, вона так і називається «Танцювальна студія Дикого». Вона активно працює, ми щороку набираємо нові групи, до нас приходять талановиті дітки, ми їх, дійсно, любимо. І я завжди впевнено можу сказати, що вони попадають у хороші, надійні руки, тому що у нас прекрасні тренери. Андрій просто безмежно любить дітей і коли я дивлюся, як він з ним працює, у мене в душі це викликає тепло і задоволення, тому що це мій чоловік 😊.


Я дякую долі за те, що моє життя не сумне, воно яскраве, воно танцювальне, насичене різними подіями. Я мама, я кохана жінка, яка вміє любити. Я донька прекрасних батьків. І я дуже ціную кожну мить у своєму житті.


Ви майстер спорту з художньої гімнастики. Чи вплинуло це на Ваш характер? 


Звичайно спорт загартовує. Він виховує дисципліну і формує характер і впевненість щодо мети. Він вчить впертості та наполегливості. Завдяки спорту людина знає, чого хоче у цьому житті.  І, власне, зрозуміло, що за цією легкою красивою картинкою стоїть величезна праця, дуже багато здоров’я і величезна сила волі. Це на все життя. Колишніх спортсменок, особливо, колишніх гімнасток, точно не існує. Я пишаюсь з того, що до сих пір легко можу сісти на шпагат, можливо, навіть здивувати оточуючих, особливо коли це робиш несподівано, коли ніхто від тебе не чекає. І не тільки на шпагат, але й стрибнути, і пожонглювати,  щось зробити зі стрічкою, щоб Діана сказала «Вау! Це моя мама!!!» Тож дякую долі, що моє життя склалося саме так.


Ви завжди виглядаєте надзвичайно. Як піклуєтеся про свою красу?


Безмежно дякую за теплі слова. Я вважаю, що найкрасивіша жінка – це щаслива жінка.  Якою б ти не була доглянутою, якщо у тебе сумні і нещасливі очі, це жінку завжди видає. Тому, щоб бути гарними, ми маємо бути щасливими, кохати і бути закоханими. Закохані щасливі очі – це найбільша нагорода окраса нашої зовнішності. Тож усім жінкам і усім дівчатам я бажаю відчуття безкінечної закоханості. Завжди це підтримувати і пам’ятати, що будь-які стосунки, - це завжди робота над собою. Ми не маємо права ніколи розслаблятися. У якій би стадії не були стосунки, все одно ми маємо доглядати за собою, маємо бути красивими. Хлопці ж люблять нас очима і сприймають, той образ, в який вони закохалися в перший день, в день знайомства, коли ми хочемо справити враження, коли ми легкі, коли у нас все добре. Треба доглядати за собою, завжди бути на висоті, вміти дивувати свого коханого протягом свого життя. Завжди треба бути цікавою, легкою, красивою, доглянутою. Чоловік має знати, що це твоя природня краса і ти просто світишся від щастя. А ті процедури, які ти робиш, бажано робити в салоні, знайти свого косметолога, якому би ти довіряв, який би цінував саме твою зовнішність, і саме твою красу. І додавав сяяння твоїй красі.