Купить журнал

S.M.A.R.T.-марафон з Тійною Орасмяе-Медер: як «хакнути» шкіру?

27 февраля, 2020

13 квітня група компаній Estet та Тійна Орасмяе-Медер запрошують косметологів приєднатися до S.M.A.R.T.- марафону та обговорити можливості біохакінгу – «зламу» систем людського організму заради подовження життя, підвищення його активності та якості.

 

Питання біохакінгу – наріжний камінь зусиль генетиків, біологів, фізиків і хіміків, а також «піонерів» й першопрохідців, які випробовують свій організм на міцність та експериментують з можливостями власного тіла, спираючись на наукові дослідження.

 

Не обійшли увагою біохакінг шкіри також спеціалісти естетичної медицини, яких ми запрошуємо на навчальний марафон S.M.A.R.T. під керівництвом Тійни Орасмяе-Медер.

 

Формат: одноденний захід, у якому спеціалісти будуть ділитися власними кейсами та досягненнями у сфері біохакінгу шкіри, а також винесуть їх на обговорення з аудиторією, щоб ви могли максимально глибоко дослідити цю тему.

Мета марафону: надаи спеціалістам естетичної медицини набір конкретних дій та інструментів, якими можна користуватися у щоденній роботі.

Науковий керівник: Тійна Орасмяе-Медер, лікар-дерматокосметолог, експерт з розробки косметичних засобів, засновник бренду професійної косметики Meder Beauty Science (Швейцарія), автор книг «Бьюті-міфи»та «Наука краси» (Великобританія).

 

У програмі марафону:

  • генетика старіння: розбір загадок довголіття різних цільових груп;
  • взаємовідносини між мікробіомом та макроорганізмом: чи можна впровадити агентв впливу;
  • нові аспекти терапії в косметології: біохакінг травної системи;
  • суперфуди у косметиці, пребіотики та пробіотики;
  • хронобіологія шкіри у практиці косметолога;
  • хронокосметика, адаптогени у косметиці, антістрес-терапія;
  • екологічні проблеми XXI століття та шкіра: реальні та вигадані загрози;
  • принципи біохакінгу для збереженя молодості шкіри;
  • та багато іншого.

 

Приєднуйтесь до дискусії спеціалістів різних областей – і збагачуйте свої знання новими методами роботи зі шкірою!

 

Придбати квитки ви можете на офіційному сайті S.M.A.R.T.-марафону https://smart.bhub.com.ua або за телефонами кол-центру Estet:

+380444995766,

+380670075766;

+380931705766;

+380500765766.