Купить журнал

Ваші губи унікальні з TEOXANE LipUnique

11 февраля, 2020

Революція у б'ютифікації губ: повноцінне рішення для зволожених, пухких, натуральних губ з гарними формами і контуром, індивідуально для кожної посмішки.

Чи задумувались ви коли-небудь про свою унікальність? Унікальність ваших рис обличчя, особливо, зони, що найбільше привертає увагу, коли ви розмовляєте? Ваші губі, посмішка, емоції – унікальні. Так би мовити персональний ID ваших губ.


Стрімка еволюція філлерів на основі гіалуронової кислоти відкриває для поціновувачів  естетичної медицини та спеціалістів індустрії краси колосальні можливості. Застосування препаратів, позбавлених динамічних властивостей, у зв'язку зі збільшенням запиту на натуральність корекції, поступово витісняється застосуванням більш адаптивних матеріалів, таких, що слідують за мімічними рухами обличчя. Іншими словами, коли ви виглядаєте молодими, свіжими, з гарно окресленими рисами, без ефекту «маски».  Неправильний вибір препарату для корекції згодом може привести до появи грудок, вузлів, гіперкорекції, контурації філлера і інших небажаних ефектів, просто неестетичного результату.


Якщо говорити про бьютифікацію губ філлерами гіалуронової кислоти і ін’єкційних методик вцілому, компанія TEOXANE, що вже 15 років працює в цьому напрямку, презентувала цього року свою колекцію LipUnique Collection, включаючи виведення на загальносвітовий ринок новий філлер TEOSYAL RHA KISS® та бальзам для догляду за губами [3D] Lip. Із розумінням того, що всі губи є унікальні, колекція дермальних філлерів гіалуронової кислоти від TEOXANE дозволяє лікарю, який проводить ін’єкцію, маючи в арсеналі повний набір інструментів для кожного індивідуального випадку, досягти дійсно натурального і, найголовніше, динамічного результату корекції губ, оптимального рішення крізь призму різноманітних побажань і потреб пацієнта.


З якими запитами пацієнти найчастіше звертаються до фахівців? Зазвичай це дуже тонкі або плоскі губи, асиметричні або з нечітким контуром, оточені зморшками або з дефектами. При огляді пацієнта лікар, кваліфікований спеціаліст з вищою медичною освітою, досконалим знанням анатомії, технік проведення ін’єкцій та властивостей продуктів, які він використовує, обирає той метод, який йому найбільш підходить його пацієнту, а це може бути:
● контурна корекція чи зволоження;
● усунення мімічної напруги ботулотоксином;
● об'ємна корекція, або аугментація губ;
● розгладження рельєфу, зморшок  зони, що оточує губи, периорального комплексу вцілому;
● посилення анатомічних структур (усунення дефектів).
На сьогодні світова тенденція – це 46% пацієнтів, які запитують про філлери та приходять на корекцію губ .   Зростання попиту з роками охоплює цілі покоління жінок, що прагнуть проявити свою індивідуальність і довершеність.
Для задоволення зростаючих вимог щодо природного вигляду губ, TEOXANE радо представляє два нових продукти для LipUnique колекції:

Які  запити пацієнтів переважать, на що слід передусім звертати увагу, роблячи корекцію губ?
Природність є  головним трендом сучасності. Співрозмовник не повинен помітити, що ви «щось зробили з губами», коли ви говорите, посміхаєтесь або цілуєтесь. Одне слово, «ні» качечкам.
Препарат повинен мати довготривалий ефект, тобто ефект корекції має зберігатися не менше 12 місяців, а це особливість препаратів сегменту преміум.
Ну і звичайно не можна забувати про комфорт самої процедури. Під час ін'єкції пацієнт не повинен відчувати біль, тільки  невеличкий дискомфорт, і наявність у формулі препарату правильної форми лідокаїну, цьому неабияк сприяє. Власне як і після ін'єкції — філлер не повинен відчуватися  при розмові, посмішці або дотику до губ.

Колекція TEOXANE LipUnique включає дійсно гнучкий інструментарій для лікаря, що прагне створювати своїм пацієнтам природні та динамічні рішення корекції:
●TEOSYAL RHA® 1— для корекції вікових змін, зокрема зморшок «штрих-коду», «зморшок курця», тонких ліній, що оточують губи
●TEOSYAL RHA® 2 — динамічна зміна форми губ, легкий об’єм
●TEOSYAL RHA® 3 — динамічна волюмізація губ, збільшення об’єму
●TEOSYAL PURESENSE KISS® — яскраво виражена волюмізація губПружність і здатність до розтягування (спеціальні реологічні властивості, запатентовані компанією Teoxane) філлерів Teosyal RHA®, що входять до LipUnique колекції, сприяє тому, що філлер, потрапивши у тканини, набуває своєрідної інтегрованої форми пам'яті, здатності повторювати мімічні рухи обличчя,  і водночас — чинити опір під час тривалого здавлювання (для тих, хто любить спати обличчям у подушку).
Цього року на українському ринку компанія TEOXANE радо представляє два нових продукти з колекції LipUnique  для задоволення зростаючих вимог легкого і природного результатуту бьютифікації губ:

●TEOSYAL RHA KISS® — легка, динамічна зміна форми та об’єму губ
●[3D] Lipк — щоденний догляд за губами для підтримки наповненності, живлення та зволоженості між процедурами естетичної корекції.

TEOSYAL RHA KISS® був розроблений таким чином, щоб включити преміальний склад і реологічні властивості Teosyal RHA®2, але з додатковою перевагою в меншому об'ємі 0,7 мл, для надання губам ще більш природного вигляду. Така рецептура може змінити їх форму  і надати легкий динамічний об'єм. Такі губи виглядають свіжішими, мають чіткіший контур, але без надмірного об’єму.
[3D] LIP
Поєднуючи медичну науку з преміальним доглядом за шкірою, TEOXANE Laboratories, у беззаперечному концепті комплементарного догляду, анонсує вихід на ринок України засобу для домашнього догляду [3D] Lip, що довершує та покращує ефект естетичної корекції губ. Він містить гіалуронову кислоту, заключену в мікросфери, розроблений для наповнення, живлення та зволоження губ у період між процедурами. Проте може бути використаний і як самостійний засіб. [3D] Lip — легкий гель на основі олії, надзвичайно комфортний при нанесенні, із зволожуючими властивостями та оліями Ши.

ПРО КОМПАНІЮ TEOXANE
TEOXANE Laboratories була створена в Женеві в 2003 році. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві дермальних філлерів і косметичних засобів на основі гіалуронової кислоти. Її безкомпромісна прихильність до інновацій, якості та задоволеності пацієнтів спричинила те, що нині TEOXANE Laboratories є одним із провідних виробників дермальних філлерів на основі гіалуронової кислоти з продуктами в більш як у 90 країнах світу.