Купить журнал

Як це було: конкурс косметологів Vesna Beauty Awards 2019

11 февраля, 2020

9 грудня 2019 року у затишному ресторані Vino Grad пройшов фінал щорічного четвертого всеукраїнського конкурсу косметологів VESNA Beauty Awards. В індустрії краси цю подію називають не інакше, як beauty-Оскар.

 

Четвертий рік поспіль топові фахівці в сфері beauty-індустрії збираються разом, щоб обмінятися знаннями, поспілкуватись з однодумцями та відкрити нові обличчя в індустрії краси.

 

Головна мета конкурсу — розвіяти популярний стереотип і представити широкій громадськості сучасну косметологію не як вузьке ремесло, а як високотехнологічну, багатоаспектну галузь медицини, яка дуже динамічно розвивається.

 

Цей конкурс — той рідкісний випадок, коли захід є корисним для всіх його учасників. Так, для суддів конкурсу ця подія стала чудовою можливістю поділитися своїм досвідом, для косметологів — це великий прорив та можливість заявити про свої досягнення, мрії і таланти, а для моделей цей день запам’ятався приємним здивуванням, коли вони в буквальному сенсі на власній шкірі усвідомили, на якому високому рівні сьогодні знаходиться косметологія.

 

Тільки цифри: протягом чотирьох місяців косметологи-учасники обстежили десять моделей. Отримання в роботу моделі відбувалося шляхом жеребкування. Кожен з учасників прослухав 37 академічних годин лекцій, на базі яких пройшло 14 годин практичних модулів. На базі Інституту серця МОЗ України організатори конкурсу провели комплексне обстеження кожного конкурсного пацієнта: збір клінічного анамнезу, огляд, лабораторно-діагностичні дослідження, а також консультації суміжних фахівців. Завдяки цьому судді точно знають: кожен конкурсний протокол естетичних процедур на 100% відповідає загальному стану здоров'я пацієнта-учасника. Крім того, всі моделі пройшли діагностику шкіри до і після процедур на апараті VISIO FACE, що надало можливість конкурсантам підійти до вибору процедур з повним розумінням нюансів моделей, і відштовхуючись від результатів діагностики, призначати засоби догляду. Щодо журі, для них даний підхід забезпечив можливість об'єктивно оцінювати результати виконаної роботи.

 

Переможцями конкурсу косметологів Vesna Beauty Awards 2019 стали:

 

Номінація «Серцевий доктор» і приз «Глядацьких симпатій» — Владислава Воронцова

Номінація «Здорова краса» — Марина Бєлова

Номінація «Відкриття року» — Валентина Нєдєва

Третье місце — Ольга Кириченко

Друге місце — Тетяна Галенкова

Перше місце — Вікторія Лупенко

 

Номінація «Beauty Оскар» і Гран-Прі — Наталія Лизогуб

 

 

Генеральними партнерами конкурсу стали DomVesna та бренд професійного догляду за шкірою Svet Medical Line. Жоден з фіналістів конкурсу не залишився без нових знань, цікавого досвіду і приємних подарунків. Журі, партнери і організатори конкурсу відзначили всі заслуги конкурсантів.