Купить журнал

Для жінок та чоловіків - чотири сучасних одеколони (з французької eau de cologne – о де колонь - кельнська вода), що продовжують і розвивають класичну традицію освіжальних запашних вод. Втілення образів та почуттів в ароматах, натхненням для яких стала пора весняних цвітінь і любов до найпрекрасніших міст світу. Ботанічні сади й вулиці, затишні двори і парки, що дарують насолоду красою своєї архітектури та запашних трав, дерев, подиху моря, річок і квітів!

 

Усі аромати серії CITY WONDERS by SVET втілені у трьох привабливих концентраціях: насичений і стійкий cologne concentrée (15%), освіжаючий і комфортний cologne (7,5%), легка voile (3,75%), що додатково збагачена зволожувальними компонентами, і яку можна із задоволенням вдягати навіть у спеку. Аромати представлені в зручних для мандрівок флаконах об’ємом 18 ml і в комплектах по 4 або 2 аромати, а також в індивідуальному пакуванні.

Всі аромати розроблені відомим українським парфумером Богданом Зубченко.

Кожен одеколон є яскраво індивідуальним і водночас може бути поєднаним із іншим ароматом серії у будь-якій концентрації методом нашарування. Чотири парфумерні композиції, які можна носити окремо, або відкрити для себе простір для творчості та нових неповторних відчуттів.

 

NICE

цитрусовий квітково-мускусний аромат

 

Подих морського бризу, пікантність анісу, цвітіння мімози та жасмину на тлі вишуканого мускусного акорду, що нагадує про аромат чистої бавовняної сорочки, висушеної на свіжому повітрі. Аромат весни на французькій Рив’єрі, Ніцца - парфумерна класика і сучасність, що гармонійно доповнюють одне одного.

Відкриття: море, неролі, бергамот

Серце: зелень, аніс, жасмин, мімоза, фіалка

Основа: квітка бавовни, мускусний акорд

 

KYIV

квітково-зелений аромат

 

Ароматні відтінки свіжої зелені та вологої кори дерев чарівно розквітають вишуканими пахощами кущової півонії та білого й фіолетового бузку - поезія весняного Києва. Прогулянка алеями ботанічного саду на схилах Дніпра після травневого дощу.

Відкриття: озон, трава, лист смородини

Серце: холодна м'ята, ревінь, кущова півонія, бузок

Основа: волога деревина, мускусний акорд

 

TEL-AVIV

східний квітково-деревний аромат

 

Драматургія контрасту - свіжість солонуватих морських нот і солодкуваті, чуттєві весняні цвітіння; пряні трави та дорогоцінна деревина. Особливий дух Тель-Авіву у таємничому, глибокому і водночас бадьорому східному ароматі.

Відкриття: море, помаранч

Серце: цвіт жакаранди, тім’ян, чорний перець

Основа: сандал, червоне дерево, мускусний акорд

 

HAMBURG

квітково-фруктовий аромат

 

Вражаючий своїми цвітіннями університетський ботанічний сад Гамбурга - повітря наче стає свіжим нектарним напоєм, який переливається щедрими відтінками мигдалевого цвіту, запашних рододендронів та вістерії на тлі зеленої прохолоди.

Відкриття: вода, квітка грейпфрута

Серце: цвіт мигдалю, рододендрон, вістерія

Основа: кедр, мускусний акорд

 

ТВОРІТЬ, МАНДРУЙТЕ, КОХАЙТЕ, РАДІЙТЕ РАЗОМ ІЗ CITY WONDERS!